Realizace

Připravuje se

Nowa Leśnica je rezidenční investice na mapě Vratislavi, která kombinuje atmosféru blízkosti přírody s přímým přístupem k veřejné dopravě. Statek se nachází v blízkosti centra Leśnice, na ulici Kaczorowskiego, na prahu lesa Leśnicki. Jedná se o jedinečné místo poskytující pohodlný přístup do centra (autobusy a tramvaje), které zároveň nabízí bezprostřední blízkost rekreačních oblastí, což umožňuje pěší turistiku a aktivní odpočinek. Poloha panství také umožňuje snadný přístup k obchvatu města Leśnica, což umožňuje efektivní přístup k obchvatu dálnice Vratislavi, do centra nebo na letiště.

Více informací

Plánováno

Kiełczówek Premium (pracovní název) je investice, která se plánuje. Investice bude pokrývat asi 130 bytových jednotek s plochami od 75 do 150 m2, nabízených ve formě velkých bytů, řadových domů a dvojčat - aby každý mohl najít podobu, která vyhovuje jejich očekáváním.

Investice budou prováděny na pozemku o rozloze přibližně 30 000 m2, v Kiełczówku (obec Długołęka, Wrocław poviat), necelých 6 km od hranic Wrocław, čímž vznikne bezpečný prostor s kompletní infrastrukturou silnic, osvětlení a pěších stezek. Navíc bude zajištěn bezpečnost 24 hodin denně a 7 dní v týdnu a moderní monitorovací systém. Pro vaše pohodlí budou moderní domy obsahovat garáže zapsané do stavebních bloků a velké zahrady, které poskytnou intimní atmosféru sídlišti. Nezpochybnitelnou výhodou místa je plánovaná výstavba další části Wrocławské východní highway bypass (2020), díky které bude spojení s městem rychle a příjemně. Investice je plánována na období 2019-2020.

Dokončeno

První realizací JK Deweloper byla stavba třípodlažní kancelářské budovy vysoké třídy LixOffice, o užitkové ploše cca 2200 m2, která se nachází na sídlišti Jeřmanovo (Jerzmanowo) ve městě Vratislav (Wrocław), jen 11 kilometrů od vratislavského náměstí. JK Deweloper byl hlavním dodavatelem projektu. Díky blízkému umístění letiště a dálnice ve Vratislavi, a také díky veřejné dopravě je kancelářská budova dobře komunikačně propojená. LixOffice byla uvedena do provozu v červnu 2018.

LixOffice se vyznačuje moderním a elegantním vnějším vzhledem a vysokým standardem vyhotovení. Stavba je provedená s energeticky úsporných technologií, s využitím zařízení s vysokou energetickou účinností. Fasáda budovy byla navržena tak, aby vytvářela příjemné pracovní podmínky. Vysoká okna firmy Aluprof, montovaná s použitím tepelné izolace, nejen dávají budově zajímavou a elegantní podobu a zajišťují optimální nasvětlení kancelářských prostorů, ale v kombinaci s fasádním systémem Equitone snižují spotřebu energie a zajišťují tepelnou a akustickou ochranu, což pozitivně ovlivňuje pohodlí uživatelů a vytváří příznivé podmínky pro efektivní práci.

LixOffice je vybaven moderním, ekonomickým a šetrným k životnímu prostředí systémem ohřevu dodávek teplé užitkové vody napájeným plynovým kotlem. Budova má také rozsáhlý protipožární systém, systém odsávání kouře. Je vyroben z ohnivzdorných stavebních materiálů a střecha, stěny a stropy byly navrženy v odpovídající protipožární třídě. Kancelářská budova má inovativní systém tepelných čerpadel s funkcí vytápění, energeticky úspornou klimatizaci v systému VRF a ventilaci, což zajišťuje optimální pracovní podmínky a snižuje provozní náklady. Budova je vybavena telefonní a počítačovou sítí s ústřednou.

LixOffice nabízí 40 kancelářských prostorů v rozmezí od 13 do 32 m2, které využívají moderní technologická a IT řešení. V přízemí je recepce otevřená 24 hodin denně a zákaznický servis, stejně jako garáž s 8 místy a technické a sanitární zázemí. Na každém podlaží jsou zákazníkům k dispozici konferenční místnosti, archivní pokoje a sociální zařízení s kuchyňským koutem. Moderní komunikační řešení zajišťují pohodlný pohyb mezi jednotlivými podlažími a byla navržena také pro osoby s omezenou pohyblivostí (výtahy, nízké prahy). Na každém patře jsou také toalety přizpůsobené potřebám zdravotně postižených osob.

S ohledem na pohodlí uživatelů a hostů LixOffice jsme se také postarali o vnější infrastrukturu, připravili jsme prostorné parkoviště s 56 parkovacími místy, také pro zdravotně postižené. Okolí kancelářské budovy bude esteticky doplněno zelení. Bezpečnost našich zákazníků zajišťuje ochranka pracující 24 hodin denně a kamerové systémy.